Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél trblietky - plné krytie a nail art
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél lesk je ideálnou voľbou pre špeciálne klince so špeciálnymi efektmi. Farebný gél s trblietavé čiastočky zmeny zmeny teploty farieb, tvorba gél nechty trvanlivé chytá.

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél lesk je aplikovaný starostlivo vystavaný na gél na nechty, postup je ako obvykle: prírodných nechtov je v tvare a zdrsnené buffer. Následne, propagátor priľnavosť je aplikovaná, potom začne výstavba gél na nechty. Klinec je plne tvorený, Thermogel sa používa. To môže byť buď v plné krytie vrstvy alebo ako umelecké nechty aplikovať. Pre Pineslmalereien, tento gél je ideálny, ako to sa nespustí z dôvodu s viskozitou. Je dôležité, že potenie vrstvy stavebného gélu je odstránený v predstihu. Thermogel je kalená pod UV svetlom 120 sekúnd a utesní. Tento tesniace gél je uplatniť a kalené. Nakoniec povrch nechtov s čistejšie alebo leštiacich olej je čistiť a priniesol do vysokého lesku.

Len na profesionálne použitie / Používajte len na umelé nechty alebo na modelovaciu vrstvu

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná