Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél trblietky - plné krytie a nail art

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél lesk je ideálnou voľbou pre špeciálne klince so špeciálnymi efektmi. Farebný gél s trblietavé čiastočky zmeny zmeny teploty farieb, tvorba gél nechty trvanlivé chytá.

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél lesk je aplikovaný starostlivo vystavaný na gél na nechty, postup je ako obvykle: prírodných nechtov je v tvare a zdrsnené buffer. Následne, propagátor priľnavosť je aplikovaná, potom začne výstavba gél na nechty. Klinec je plne tvorený, Thermogel sa používa. To môže byť buď v plné krytie vrstvy alebo ako umelecké nechty aplikovať. Pre Pineslmalereien, tento gél je ideálny, ako to sa nespustí z dôvodu s viskozitou. Je dôležité, že potenie vrstvy stavebného gélu je odstránený v predstihu. Thermogel je kalená pod UV svetlom 120 sekúnd a utesní. Tento tesniace gél je uplatniť a kalené. Nakoniec povrch nechtov s čistejšie alebo leštiacich olej je čistiť a priniesol do vysokého lesku.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5

Prehľad

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná