Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél metalíza - gél modelovanie s zmena farby
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Unikátny a chytá nechtov je Thermo farba gél s kovovými Vylet-Nails Premium. Osobitné vec, o tento farebný gél: keď zmenám teploty aj Farba nechty vzory a ktoré vstúpi kovový vzhľad. Takže sú vždy nové a prekvapivé účinky na klinec.

Viskozitou média Vylet-Nails Premium Thermo farba gél kovový je zapracovaná v modelovaní nechtov gél. Obvyklé leštené, opracované a s jedným nechtov je potiahnutá priľnavosť náteru. Farebný gél sa uplatňuje po budove gél, sú ako zvyčajne starostlivo vyliečiť všetky vrstvy pod UV lampou. Potenie s Zellette necesaria kovový pred príkazom Vylet-Nails Premium Thermo farba gél a čistejšie, farebný gél aplikovať v tenkej vrstve a kalené 120 sekúnd. V prípade potreby môžu byť pridané ďalšie vrstvy zvýšiť intenzitu farieb a konečné formovanie nechtov gél na nechty. Modelovanie uzatvára tmel gél, ktorý je umiestnený priamo na vrstvu potu a kalenej 120 sekúnd.

Len na profesionálne použitie / Používajte len na umelé nechty alebo na modelovaciu vrstvu

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8571
Prehľad
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná