Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél metalíza - gél modelovanie s zmena farby

Podrobnosti
+

Unikátny a chytá nechtov je Thermo farba gél s kovovými Vylet-Nails Premium. Osobitné vec, o tento farebný gél: keď zmenám teploty aj Farba nechty vzory a ktoré vstúpi kovový vzhľad. Takže sú vždy nové a prekvapivé účinky na klinec.

Viskozitou média Vylet-Nails Premium Thermo farba gél kovový je zapracovaná v modelovaní nechtov gél. Obvyklé leštené, opracované a s jedným nechtov je potiahnutá priľnavosť náteru. Farebný gél sa uplatňuje po budove gél, sú ako zvyčajne starostlivo vyliečiť všetky vrstvy pod UV lampou. Potenie s Zellette necesaria kovový pred príkazom Vylet-Nails Premium Thermo farba gél a čistejšie, farebný gél aplikovať v tenkej vrstve a kalené 120 sekúnd. V prípade potreby môžu byť pridané ďalšie vrstvy zvýšiť intenzitu farieb a konečné formovanie nechtov gél na nechty. Modelovanie uzatvára tmel gél, ktorý je umiestnený priamo na vrstvu potu a kalenej 120 sekúnd.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8333

Prehľad

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná