Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél neon - nové neon pozrieť v súhra

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél neon ukazuje veľmi špeciálny efekt v jasných farbách s teplotnými zmenami. Gél zmení odtieň. Tak zaujímavé a variabilné farebný hier, ktoré priťahujú pozornosť a vplyv stále dookola a čerstvé vznikajú na nechty.

Ako obvykle, Thermo farba gél je integrovaný do nechtu. Po príprave nechty a uplatňovanie lepenie agent je gél na nechty starostlivo vyvinuté a kalené vrstvu po vrstve pod UV svetlom. Po vyplnení základná modelovanie nechtov do požadovaného tvaru je súbor a podávaní iadostí prach a pot vrstvy. Potom Vylet-Nails Premium Thermo farba gél neon v tenkej vrstve je uplatniť a kalené 120 sekúnd. Pre dlhú životnosť modelovania, ako tesnenie vrchný náter je použitá a vyliečený. Povrchová úprava umožňuje dôkladné čistenie nechtov s čistejšie, prípadne aj leštenie môžu byť použité, aby klinec do vysokého lesku.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná