Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pastel - zmena farby v jemných odtieňoch

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél strieda pastelové kedykoľvek Farba, pri zmene teploty. Čím vyššia teplota, tým viac kompletné zafarbenie. Tieto povinnosti vznikajú znova nový a atraktívne farby hry a histórie na gél na nechty. Farebný gél pri modelovaní gél sa použije.
Sľub je pripravený ako obvykle pred uplatnením Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pastel. Prírodných nechtov je podaný vo forme a zdrsnené pufrom, potom priľnavosť Usporiadateľ je aplikovaný. Nechty s C krivka je modelovaný gélom budovy. Starostlivé vytvrdzovania vrstvy a UV lampa je dôležité. Thermogel sa nanáša na klinec, ktorý je čistená vrstvu potu a kalené 120 do 240 sekúnd. By intenzitu farby nie požiadavky, ďalšie vrstvy môžu byť uplatňované a vyliečiť. Klinec s tesniacim gélom je vykonaná na konci sily-rezistentné, vysoký lesk a trvale stabilná. Čistič alebo leštiacich olej zvyšuje lesk povrchu nechtu.


viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5

Prehľad

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná