Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pastel - zmena farby v jemných odtieňoch
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo farba gél strieda pastelové kedykoľvek Farba, pri zmene teploty. Čím vyššia teplota, tým viac kompletné zafarbenie. Tieto povinnosti vznikajú znova nový a atraktívne farby hry a histórie na gél na nechty. Farebný gél pri modelovaní gél sa použije.
Sľub je pripravený ako obvykle pred uplatnením Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pastel. Prírodných nechtov je podaný vo forme a zdrsnené pufrom, potom priľnavosť Usporiadateľ je aplikovaný. Nechty s C krivka je modelovaný gélom budovy. Starostlivé vytvrdzovania vrstvy a UV lampa je dôležité. Thermogel sa nanáša na klinec, ktorý je čistená vrstvu potu a kalené 120 do 240 sekúnd. By intenzitu farby nie požiadavky, ďalšie vrstvy môžu byť uplatňované a vyliečiť. Klinec s tesniacim gélom je vykonaná na konci sily-rezistentné, vysoký lesk a trvale stabilná. Čistič alebo leštiacich olej zvyšuje lesk povrchu nechtu.


Len na profesionálne použitie / Používajte len na umelé nechty alebo na modelovaciu vrstvu

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná