Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pure - jasné farby v súhra

Podrobnosti
+

Stredná viskozita Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pure možno ľahko použiť na klinec a poskytuje atraktívne a meniace farbu hry. Táto zmena farby, ktorá vzniká pri zmene teploty je možné. Čím vyššia teplota stúpa, úplnejší Thermo farba gél zmení jej podfarbenie.

Aplikácia Vylet-Nails Premium Thermo farba gél pure je jednoduchý. Po nechtov je leštený a zdrsnené pufrom, požiadal primer. Následne klinec je budovaný vrstvu po vrstve vybraných gélom. Je dokonale modelované, gél v tenkej, ale kontinuálne vrstve na očistený povrch nechtov C-krivka radu tepelnej Vylet-Nails Premium. Intenzitu farby by sa mali zvýšiť ešte ďalšiu vrstvu farebný gél môže uplatniť. Pozor na 120 sekúnd liek pod UV svetlom je dôležité. Efekt gél tesnenie a získať farbu topánok dlho dokončiť je vrchný náter.


viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8235

Prehľad

5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná