Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Francúzske Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Francúzske Gély

Filter articles

Francúzska manikúra vyzerá skutočne nádherne. Nechty v tomto dizajne pôsobia jednoducho elegantne a pestovane, napriek jednoduchému stvárneniu vyzerajú stále vynikajúco a sú okrem toho chránené. Na dosiahnutie „francúzskeho vzhľadu“ totiž v skutočnosti nepotrebujeme laky, riedidlá, gély, či podobné substancie. Jednoduchá elegancia tohto štýlu sa dokáže prispôsobiť každej situácii a každému oblečeniu, je vhodná na každú príležitosť a nikdy nevyzerá prehnane. Francúzska manikúra a francúzsky gély je však možná len na súmerne vyrastených zdravých nechtoch. Čo však robiť, keď sa prirodzené nechty lámu, štiepia a sú samá preliačina?

Francúzska manikúra predstavuje vzhľad, ktorý sa dá dosiahnuť aj s pomocou umelých nechtov. Na nástavce z akrylu či gélu sa dá jednoducho naniesť špeciálny biely lak, s ktorým tieto vyzerajú ako prirodzené nechty. Umelé resp. gélové nechty, ktoré si vystačia bez akejkoľvek farby, ozdoby, či trblietajúcich efektov? Na túto predstavu je potrebné si zvyknúť.  Ale s UV gélmi na francúzsku manikúru to je možné. Tieto gély sú k dispozícii v jemných ružových odtieňoch pripomínajúcich farbu prirodzeného nechtu, ako aj v jemnej bielej až po trendovú ultra bielu. Výhoda vymodelovaných nechtov so vzhľadom francúzskej manikúry spočíva v tom, že umelé nechty tvoria na tých prirodzených ochrannú vrstvu, čím si prirodzené nechty môžu dostatočne oddýchnuť a zregenerovať sa. A ďalšiu francúzsku manikúru a francúzsky gély si už budete môcť necháť urobiť na svojich vlastných nechtoch.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná