Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Gél lak
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
NAIL-EON Gél Lak HIGHLIGHTS Limited Edition
Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov.

Naše NAIL-EON gél poľskej zdôrazňuje tiež známa ako Gelish, gél coat, UV lak na nechty alebo UV lak Dodávame zvlášť farebné a expresívne gél lak, ktorý je je možné vytvoriť neuveriteľne krásne nechty modelu vrstiev. Ste s týmito dúhové gél poľštine je dobre radí, ak ste klinec modelu vrstiev na báze gélu chcete vytvoriť, ale vzdať dlho nosiť s kefou a gél chcieť. Tento gél poľsky Gel lak je UV gél s pomocou štetca priamo použiť z fľaše. Gél poľsky Farba je ako konvenčné nechty Aplikovaná a potom pod UV svetlom ako je Vytvrdzovanie gélu UV. Gél laky sú na nejakú dobu, je veľmi populárny, pretože sú pohodlné. Objednať s Je potrebné vytvoriť gél lak nechtov modelu vrstiev, nechty ako obvykle najprv byť vyčistené a odmastené. V ďalšom kroku sú roughened nechty začal s klincami. Gel lak je s konvenčnými UV gély, s kefkou sú kompatibilné a možno ideálne kombinovať. Musíte pracovať nielen s farbou gél, ale aj Ako každý vie, pomocou UV gélu. Byť kreatívny a nechať svoje Uzdu fantázii. Máme kvalitných surovín v tomto programe Skicár spracováva tak, že môžete byť istí, získať kvalitný produkt, ako oni používajú nás. Je to svetlo-vyliečený lak na nechty ktorá lieči s UV jednotky a LED svetlo liečenie jednotky!

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.1667
Prehľad
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná