Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Jednofázové UV Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line 1 fázy gélu
Podrobnosti
+
V veľa UV je klinec modelovanie gél a farebný gél potrebná. Naši americkí Linka je ideálny spoločník pre všetky UV gél modelovania. To môže byť pre všetky Vrstvy používané a elastické stabilitu sú nechty jeden ultra bezpečne. Pretože to ťahá sama hladké, ušetrí vám veľa na to pracné podania práce. Prepracovať je vo väčšine prípadov zbytočné. Po Máte krásny lesk odstrániť poslednú vrstvu potu na povrchu nechtov. Okrem toho, že vyživuje nechty, pretože špeciálny vápnika a vitamín štruktúry zložité. Pre mimoriadne dobrú priľnavosť román lepidlo zosilňovač, ktorý bol zmiešaný s gélom. Okrem našich 1 Fáza-Builder gel série nájdete mnoho viac gély americký linky, všetky dokonale ladia so sebou. Výsledky modelovania bude s Tieto výrobky úplne presvedčiť a inšpirovať. Umiestnenie modelu, ktorý nie je perfektný vzhľad, ale aj niečo pre starostlivosť o nechty robí. Sme Ponúkame vám nielen skúsenosti výrobcov, ale aj najvyšší Kvalita našich výrobkov, ktoré podliehajú všetky prísne kontroly. Presvedčiť Sami a test našich gély série American riadku, bude gél sa už chcem ujsť a diviť, ako ste tak dlho bez mohol vyjsť!  
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.9444
Prehľad
5
17
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná