Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Jednofázové UV Gély
1 Fáza si model kompletný nechty, modelovanie gél

Podrobnosti
+

Ste unavení pre každého Vrstva gélu otvoriť rôzne hrnce? Nebojte sa, to je teraz uplatňovanie NDED 1 fáza-Builder gel minulosti. Tento gél, môžete zvýrazniť model ľahko všetky tri fázy a umelé nechty. rovnako ako s tri rôzne gély, získať stabilné. Štart ako obvykle s podaním vaše prírodné nechty a rohože. Potom vložte Jej nechty tipy na a priviesť ich do požadovanej dĺžky a tvaru. Súbory Prechod z prírodných na umelé nechty preč a vykonávať 1 rovno Fáza-Builder gel na. Budete potrebovať pred žiadne spojivo viac, pretože s bol spracovaný v géle. Vplyv medu rozširuje nechtov gél automaticky hladký, takže budete mať menej práce podania. Vďaka Zafarbenie ochranu už zase vaše nechty a zostane počas niekoľkých Týždňov a vysoký lesk. Okrem toho môže byť nádherný s farebných pigmentov a farebný mix z nášho obchodu a počul, že najnovšie UV & Farba Gelen, Polymér výskumu sú. Môžete určiť množstvo tento gél s nami od 5 ml do Vyberte 200 l. Model nechtov, modelovanie s iba 1 Fáza-Builder gel nechtové štúdio kvality za dobrú Pomer cena výkon.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7096

Prehľad

5
226
4
70
3
6
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná