Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Jednofázové UV Gély
NDED 2 fázy gélu

Podrobnosti
+

Prečo používať tri rôzne nechtov gély, ak sa dostanete len stabilné svoje umelé nechty fázy gél s naším NDED 2, než Ak použijete tri rôzne gély? Podanie a poškvrniť svoje prirodzené nechty na začiatku nechty. Potom nájsť správny tip veľkostí pre všetky vaše nechty z krabice a pripojiť s lepidlom nail. Súbor všetky nechty tipy do požadovanej dĺžky a tvaru a potom priviesť prechod z prírodných umelých nechtov na úrovni. V ďalšom kroku, prvú vrstvu naše 2 fáza-staviteľ gél a stvrdnúť pod UV svetlo zariadenie na to. Bezprostredne po prvej vrstvy, ktoré model C-krivka s rovnakým nechtov dizajn gél. Tu by ste mali pracovať silná, ale mäkká hrče medzi prírodné a umelé nechty. Ste stvrdne znova túto vrstvu gélu UV lampou. Čistič potenie vrstvu s potom odstráňte a hladké nerovnosti gél. Za to, používať jemné súboru. Vaše umelé nechty stále perfektná ochrana proti poškriabaniu a získať, bude lesk odporúčame na konci dať aj tesnenie gél z rovnakej série. Naša 2 fázy gél z produktu spektrum UV gél & Farba gél, si tu v high-kvalitné klinec štúdio-kvalitné, neuveriteľne nízke ceny.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8

Prehľad

5
28
4
7
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná