Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Jednofázové UV Gély
nded sklolaminát - 1 fáza gél

Podrobnosti
+

Laminát 1 fáza gél môžete model, kompletné modelovanie. Ďalších laminátové gély už nie sú potrebné. Každý necht dizajnér je systém, ktorý bol použitý. Niektorí preferujú prácu s základňu, montáž a tesniacim gélom, iní radšej pomocou 1 fáza gél. nded nájsť pravdu vlákno sklenené gély pre obidva systémy. Môžete to jasne alebo ružovej nášho poriadku. Ak chcete krytie rany na necht, ste mali používať ružový gél. V lokalite prírodné model napríklad charakter nechtov posilňovanie najvhodnejšie je číry gél. Najmä prirodzené prírodné nechty modelovanie, fiber sklo gél, pretože môžete model model situáciu veľmi tenké a stabilný.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6154

Prehľad

5
17
4
8
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná