Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
NAIL-EON Gél Lak HIGHLIGHTS Limited Edition

Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov.

Naše NAIL-EON gél poľskej zdôrazňuje tiež známa ako Gelish, gél coat, UV lak na nechty alebo UV lak Dodávame zvlášť farebné a expresívne gél lak, ktorý je je možné vytvoriť neuveriteľne krásne nechty modelu vrstiev. Ste s týmito dúhové gél poľštine je dobre radí, ak ste klinec modelu vrstiev na báze gélu chcete vytvoriť, ale vzdať dlho nosiť s kefou a gél chcieť. Tento gél poľsky Gel lak je UV gél s pomocou štetca priamo použiť z fľaše. Gél poľsky Farba je ako konvenčné nechty Aplikovaná a potom pod UV svetlom ako je Vytvrdzovanie gélu UV. Gél laky sú na nejakú dobu, je veľmi populárny, pretože sú pohodlné. Objednať s Je potrebné vytvoriť gél lak nechtov modelu vrstiev, nechty ako obvykle najprv byť vyčistené a odmastené. V ďalšom kroku sú roughened nechty začal s klincami. Gel lak je s konvenčnými UV gély, s kefkou sú kompatibilné a možno ideálne kombinovať. Musíte pracovať nielen s farbou gél, ale aj Ako každý vie, pomocou UV gélu. Byť kreatívny a nechať svoje Uzdu fantázii. Máme kvalitných surovín v tomto programe Skicár spracováva tak, že môžete byť istí, získať kvalitný produkt, ako oni používajú nás. Je to svetlo-vyliečený lak na nechty ktorá lieči s UV jednotky a LED svetlo liečenie jednotky!

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.1667

Prehľad

5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná