Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
NAIL-EON Gél Laky Charming

Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov.

Ak ste opakovane naštvaný o nechty na prírodné nechty, ktoré už chipping po krátkom čase, hoci on drží umelé nechty rovnako, potom by ste mali prístup gél farba očarujúce naše NAIL-EON. Je ideálnou alternatívou k tradičným nechty a dáva vaše nechty za niekoľko týždňov farba. Vyberte jeden z zvodné farby. Farby lesk a meniť v závislosti na svetlo. Vytvára dojem umeleckej tvorby na nechty s rôznymi farbami, hoci bol použitý iba jedna farba. Dlhá trvanlivosť gél lak je absolútne presvedčivé aj na prírodné nechty a nie splinter. Prevziať celý necht alebo nastaviť selektívne upozorňuje. Zmatňujúce vaše nechty na a použiť základný náter. Necháme stuhnúť v UV lampou a použiť gél poľskej v ďalšom kroku bez toho, aby najprv odstrániť vrstvu potu. Uistite sa, že použiť lesk v tenkých vrstvách, tak ju cez úplne stvrdne. Chcete intenzívnejší intenzitu farby, budete nosiť niekoľko vrstiev, každá vrstva ale dovolenku v každom prípade naozaj stvrdnúť. Vrchný náter použiť na dokončenie. Ak budete mať ho úplne vyliečiť v UV lampou, odstrániť vrstvu potu. Ďalšia liečba nechtov už nie je potrebné.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4118

Prehľad

5
24
4
24
3
3
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná