Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálne vrchný náter - tesnenie
Podrobnosti
+

Vrchný náter ako tmel je čerešničkou na torte na každej vrstve modelu. Tesniace gél kabáty umelé nechty s odolná vrstva a chráni pred poškriabaním a sekanie. Okrem toho, trvanlivý a atraktívny lesk udeľuje klinec.

NAIL-EON LED/UV gél lak špeciálne vrchný náter môže byť ľahko aplikovaná a je vhodný nielen pre modelovanie gél. Aj akrylové nechty, UV gél laky alebo tradičné prestížneho môže byť pokrytá vrstvou tesnenie. Vrchný náter sa nanáša na hotové nechty, akrylové nechty sú postavení pred použitím medzipamäte na vysoký lesk. Potom povrch pod UV alebo aj LED svetlo je vyliečený. S Zellette a čistič vrstve potenie je odstránený, klinec je leštený v niekoľkých krokoch do vysokého lesku. Lesklý efekt je zosilnený uplatňovanie leštenie olej. Hotové nechty je dlho pred poškriabaním a iným poškodením.


Veľkosť
+
0.033 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.068 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
inštrukcie
+
NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter ako škrabnutia-odolný lesklý povrch pre náš gél lak a gél a akryl modelu vrstiev

Krok 1: Ako je dobre známe, pripraviť prírodné nechty.

Krok 2:Ako základný náter, použite naše NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter čl-číslo 1054 myslenie na Vytvrdzovanie 2 minúty svietidla.

Krok 3: Teraz si môžete svoje UV gél poľskej model nechty alebo maľovanie. Tu poteší aj liek.

Krok 4: Ako tmel, použite náš NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter. To chráni lak a dať vaše nechty odrazivý povrch. S čistejšie odstrániť vrstvu potu.


Tip:Naše NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter typu Nr - 1054 je vhodná aj ako povrch na gel a akryl modelu vrstiev. Ľahko model umiestnenie umožňujú úplné a stvrdne. S čističom, odstránenie vrstvy potenie na konci.Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.55
Prehľad
5
64
4
31
3
4
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná