Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálne vrchný náter

Podrobnosti
+

Vrchný náter ako tmel je čerešničkou na torte na každej vrstve modelu. Tesniace gél kabáty umelé nechty s odolná vrstva a chráni pred poškriabaním a sekanie. Okrem toho, trvanlivý a atraktívny lesk udeľuje klinec.

NAIL-EON LED/UV gél lak špeciálne vrchný náter môže byť ľahko aplikovaná a je vhodný nielen pre modelovanie gél. Aj akrylové nechty, UV gél laky alebo tradičné prestížneho môže byť pokrytá vrstvou tesnenie. Vrchný náter sa nanáša na hotové nechty, akrylové nechty sú postavení pred použitím medzipamäte na vysoký lesk. Potom povrch pod UV alebo aj LED svetlo je vyliečený. S Zellette a čistič vrstve potenie je odstránený, klinec je leštený v niekoľkých krokoch do vysokého lesku. Lesklý efekt je zosilnený uplatňovanie leštenie olej. Hotové nechty je dlho pred poškriabaním a iným poškodením.


Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.068 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

inštrukcie
+

NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter ako škrabnutia-odolný lesklý povrch pre náš gél lak a gél a akryl modelu vrstiev

Krok 1: Ako je dobre známe, pripraviť prírodné nechty.

Krok 2:Ako základný náter, použite naše NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter čl-číslo 1054 myslenie na Vytvrdzovanie 2 minúty svietidla.

Krok 3: Teraz si môžete svoje UV gél poľskej model nechty alebo maľovanie. Tu poteší aj liek.

Krok 4: Ako tmel, použite náš NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter. To chráni lak a dať vaše nechty odrazivý povrch. S čistejšie odstrániť vrstvu potu.


Tip:Naše NAIL-EON UV lak špeciálne vrchný náter typu Nr - 1054 je vhodná aj ako povrch na gel a akryl modelu vrstiev. Ľahko model umiestnenie umožňujú úplné a stvrdne. S čističom, odstránenie vrstvy potenie na konci.Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5313

Prehľad

5
60
4
31
3
4
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná