Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálny základný náter

Podrobnosti
+

Klinec modelovanie gélom, základný náter je nepostrádateľný. Prvú vrstvu gélu sa uistite, že nechty nie je vyblednuté a zaručuje dodržiavanie gél na nechty alebo gél povlaku na prírodné nechty. NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálny základný náter je tenká viskozitu a ľahko použiteľné.

Základný náter je aplikovaný ako prvú vrstvu gélu na prírodné nechty pokrytá primer. Je to ideálne vyhovieť stavebné gély ako aj gél nátery. Nízka viskozita základne kabát kefa na ako nechty na nechty, potom NAUL-EON gél povlaku môžu byť začlenené priamo do mokrej primer. Potom nasleduje liečenie je možné aj pod UV svetlom - svetlo. Výhodou LED vytvrdzovania je kratšia doba expozície. Kabát použité základnej ako pripravovať gél umiestnenie modelu gél, on je na nechty tiež tenko namaľované, ale potom kalené. Potenie vrstva je odstránený, potom použije prvú vrstvu gél štruktúre gélu. Tento gél vrstva voliteľné bezpečnostné transparentne, aby prírodných nechtov obracia nie tým následné farebné gély. Finish gél modelovania ponúka vrchný náter, ako NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálne u nás je tiež k dispozícii.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.068 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

inštrukcie
+

NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter super vhodný pre náš dlho-trvajúce perfektný základ UV-gél nátery.

Krok 1:Príprava prírodných nechtov, môžete súbor tipy do požadovaného tvaru. Vytláčanie kožičku a nechty pufrom mierne zakaliť.

Krok 2: Teraz vykonávať tenkú vrstvu našej NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter a nech Táto kúra na 2 minúty v optickej jednotky. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3: Maľovanie nechtov s povrchovej UV-gél a možno aj vyliečiť v optickej jednotky.

Krok 4:Tesnenie náter špeciálne klince s vrstvou NAIL-EON UV vrchný náter čl Nr. 1054. Po liečbe, odstrániť vrstvu potu s čističom prosím.Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3836

Prehľad

5
36
4
36
3
4
2
2
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná