Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / LED Gély
NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálny základný náter - pripravovať gél
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Klinec modelovanie gélom, základný náter je nepostrádateľný. Prvú vrstvu gélu sa uistite, že nechty nie je vyblednuté a zaručuje dodržiavanie gél na nechty alebo gél povlaku na prírodné nechty. NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálny základný náter je tenká viskozitu a ľahko použiteľné.

Základný náter je aplikovaný ako prvú vrstvu gélu na prírodné nechty pokrytá primer. Je to ideálne vyhovieť stavebné gély ako aj gél nátery. Nízka viskozita základne kabát kefa na ako nechty na nechty, potom NAUL-EON gél povlaku môžu byť začlenené priamo do mokrej primer. Potom nasleduje liečenie je možné aj pod UV svetlom - svetlo. Výhodou LED vytvrdzovania je kratšia doba expozície. Kabát použité základnej ako pripravovať gél umiestnenie modelu gél, on je na nechty tiež tenko namaľované, ale potom kalené. Potenie vrstva je odstránený, potom použije prvú vrstvu gél štruktúre gélu. Tento gél vrstva voliteľné bezpečnostné transparentne, aby prírodných nechtov obracia nie tým následné farebné gély. Finish gél modelovania ponúka vrchný náter, ako NAIL-EON LED/UV gél poľskej špeciálne u nás je tiež k dispozícii.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
inštrukcie
+
NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter super vhodný pre náš dlho-trvajúce perfektný základ UV-gél nátery.

Krok 1:Príprava prírodných nechtov, môžete súbor tipy do požadovaného tvaru. Vytláčanie kožičku a nechty pufrom mierne zakaliť.

Krok 2: Teraz vykonávať tenkú vrstvu našej NAIL-EON UV lak špeciálny základný náter a nech Táto kúra na 2 minúty v optickej jednotky. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3: Maľovanie nechtov s povrchovej UV-gél a možno aj vyliečiť v optickej jednotky.

Krok 4:Tesnenie náter špeciálne klince s vrstvou NAIL-EON UV vrchný náter čl Nr. 1054. Po liečbe, odstrániť vrstvu potu s čističom prosím.Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4048
Prehľad
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná