Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
Matt namočte-off gel je LED tmel gél pre módne matný vzhľad

Podrobnosti
+

Matt namočte-off gel je moderné LED/UV tesniacim gélom na prírodné hľadáte gélových nechtov s módne Matt vyzerať. Lacné nechtov dizajn top gél tmel s návodom a videá tu v on-line ukladanie skúsenosti. Teraz, môžete získať svoj lesklý farebný gél Matt. Takže musíte si kúpiť už lesklý a matný gél v každom Farba. V závislosti na vašej nálade, chcete jednoducho lesklý farebný gél alebo Matt unesie. Teraz, s naše nded, máte Matt nasiakne-off túto možnosť. Stačí použiť gél gélu ako povrch a tým získať efekt, Matt. Samozrejme môžete nájsť aj zabil farebné gély na nás. Bez ohľadu na to, čo Farba sa rozhodnú, že nded Matt namočiť off gél použiť každý farebný gél. Takže máte nie len lesklý lakoch na výber, ale navyše rovnaké farebné gély taktiež Matt. Vám musí uplatňovať tiež gél celý necht, môžete vytvoriť len špičkou Matt. To nie je problém s náš nový gél vôbec. Dať vaša predstavivosť voľnú ruku, bez obmedzenia na svoju kreativitu prostredníctvom jednoduchého použitia. Gél ako normálnu farbu gél v UV lampa na vyliečenie. Výrobcovia ponúkame dlhoročné skúsenosti a dokonalý servis. Pozrite sa sami a pokračovať v prezeraní nášho on-line obchod.viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
9
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná