Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Všetky rounder: soak-off 1 fáza-builder gel pre všetky fázy gél systém
Podrobnosti
+
1 Fáza-Builder gel je namočte-off NDED tiež viedol a je univerzálne gél. Je to pohodlné zvládnuť a beží hladké nezávisle. Tento produkt je skvelý a ako ostatné UV a farebné gély pre perfektné modelovanie nenahraditeľné. Namočiť-off gély sú odnímateľné a nesmú Stiahnuť podať tak. Tu som našiel gel pre všetky etapy. Potrebujete viac no primer, balenie alebo tesniacim gélom. Mierne drsné na nechty a tuk to dobre. Potom naneste vrstvu namočte-off 1 fáza-Builder gel a stvrdnúť to dve minúty. Ktoré môžete model C-krivka s rovnakým gélu priamo do prístavu. Nezabudnite útrapy dve minúty. Nakoniec vrstvy gélu sa opäť naplní náš gél pre všetky fázy a aj vyliečiť. Teraz topánok vaše nechty v nový vzhľad. Môžete tiež rýchlo odstrániť tieto gély. Jednoducho drsné na povrchu ľahko opustiť podľa práce špeciálne namočiť off gél Riešitelia a zatlačte zostávajúce gél s palisander tyčinky z nechtov. Pacient-priateľský, je len ťažko. Vaše prírodné nechty sa žiada v dôsledku menej a prepínanie medzi podľa vzoru a prírodné nechty je pomerne jednoduché a priamočiare. Máme triedené naše možnosti balenia podľa vašich potrieb. Vyberte príslušnú výšku a odovzdal špeciálny produkt od našej spoločnosti. Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4
Prehľad
5
19
4
22
3
2
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná