Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
Soak-Off farba gél pre perfektné modeláže nechtov

Podrobnosti
+

Gél & Farba gél jednoducho dokonalé výsledky s namočte vypnutie UV gél linku sú získané. nded nasiakne "vypnuté" farebný gél je ideálny pre individuálnych vzorových umiestnenie. Bez ohľadu na to, aký trend je práve povedal gélom držať krok s každú trend. Bez ohľadu či francúzsky pohľad kompletný modelovanie, gélom sada zdôrazňuje ktoré záruky ťahať pozornosť. Farebný gél možno navrhnúť individuálne nechty. To môže ľahko spracovávať a vysokú kvalitu. Rýchle modelovanie s perfektným výsledkom je možné gélom. Rovnako ako všetky linky namočiť-off gély poskytuje minimálny súbor prác. Namočiť off gél môže byť aplikovaný na prírodné nechty, a vyhladzuje klinec tipy. Tým sa vykoná žiadne mechanické podnety a je dobre znášaný. Gélových nechtov znova aktivuje auto-vyhladzovania účinok. Gély potreba iba 2 minúty vytvrdzovania v UV lampou, to robí žiadny rozdiel, ktorý vrstiev budovy, či náter, budova gél dokončiť len pracoval. Dlhé čakanie je preto zastaraný. Môžete presvedčiť sami na tejto neuveriteľné gél a verte našim skúsenostiam výrobcu. Budete ohromení všestrannosť gélu. Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.2542

Prehľad

5
29
4
23
3
4
2
3
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná