Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
nded soak-off francúzština gél poskytuje klasický vzhľad nechtov, francúzska

Podrobnosti
+

NDED nasiakne-Off francúzština gél je produkt výroby a UV gél farebný gél rodiny. Dôležitým rozdielom je, že nasiakne-off gély sú odnímateľné a nie dole sú preto podali. Za pár minút, môžete úplne odstrániť tieto gély. Jednoducho povrch mierne zdrsnenie, Riešiteľ prepustiť špeciálne namočte gél podľa pokynov a zvyšok gél palicami palisander od klinec nadol snímku. Vaše prírodné nechty sa budú považovať za tento jemný. Preto tieto gély aj tak populárne s prírodou nechty výstuže alebo úplné krytie Fullcover sú tzv. Vytvoriť prírodné francúzske vzhľad pre vaše ruky a nechty. Proces nasiakne-off gély takto: mierne drsné na nechty a ich dobre odmastite. Potom naneste vrstvu nasiakne-off primer gél a stvrdnúť to dve minúty. Okamžite kontaktovať gél francúzsky kefou alebo mieste krúživými pohybmi našich nasiakne "vypnuté" francúzsky riadka pekný úsmev na vaše nechty. Nezabudnite útrapy dve minúty. Podľa chuti opacity, môžete zopakujte Predchádzajúci krok. Nakoniec ešte tmel gél namočiť off gél vrstvy sú zapečatené a aj vyliečiť. Hotové brilantné nechty tipy sú perfektné. Si môžete vybrať z rôznych veľkostí. Vždy, vždy lacné! Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
8
4
0
3
2
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná