Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off make-up ukrýva nevzhľadné škvrny na vaše nechty gél
Podrobnosti
+
NDED make-up namočte-off gel je zázračný liek na mierne zafarbenie nechtovej platničky. To môže byť nádherne skrytá s jedno alebo dve žiadosti gél. Jej nechty vyzerá dosť rovnomerne od sfarbenie. Rozdiel medzi tieto klasické UV gély a farebné gély je, že nasiakne-off gély s nasiakne "vypnuté" Riešitelia budú odstránené. Preto podanie nemá vplyv na prírodné nechty. Majú mnoho výhod: môžete ho Príroda nechtov Výstuž s alebo bez francúzsky pozrieť, samozrejme pre vaše nohy alebo ako optické predĺženie nechtového lôžka. Rozpustné make-up gél je flexibilný a drží dobre. Mierne drsné na nechty a odmastite správne. Naneste vrstvu namočte-off gel náter, tento Harden dve minúty potom uplatňovať jednu alebo dve vrstvy našej make-up priamo gél série. Prosím tiež o dve minúty stvrdnúť tieto vrstvy. Chcete francúzsky vzhľad, potom sa zaregistrovať teraz tvoj úsmev riadok v nasiakne-off francúzskych bielych a stvrdnúť ako obvykle. Nakoniec ešte tmel nasiakne-off gél je uplatňovať a tiež vyliečiť. Pre módne "nahé" vzhľad použiť bez francúzskom pečať. Vyberte vaše množstvo. Najvyššej kvality za primerané ceny. Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.125
Prehľad
5
14
4
10
3
6
2
2
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná