Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namočte Vypnuté Gely
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off LED potom podanie zadarmo nahradiť pripravovať gél
Podrobnosti
+
Chcete zvýšiť vaše prírodné nechty alebo umelé nechty pre len špeciálne vážnosťou modelované? Naše NDED nasiakne-off vynikajúci LED primer gél je vhodný na to. Tento unikátny LED gél môže byť s našej namočiť off riešiteľ bez námahy späť od klinec odstránené, bez ktorých musíte podať ako v tradičných nechtov gély. Rohože vám vaše nechty ľahko pufrom, kým nie sú žiadne lesklé prácu vidieť viac. Vyslobodiť z podania kozmetických kefou a čistiť s čistejšie po. Potom použiť základný náter, ktorý zaručuje zvýšená priľnavosť medzi gél UV-LED a prírodných nechtov. Potom model tenkou vrstvou LED namočte-off gel pre náter na. Náš Tip: Samostatne liečiť vaše nechty a nechať priamo po použití asi 15 sekúnd vyliečiť každej nechtov. Potom môžete vytvoriť všetky prsty dohromady pre maximálne dve minúty pod UV svetlom. Pracovať priamo, s naše ostatné NDED LED nasiakne-off gély bez odstránenia vrstvu potu. Len po použití posledné gélu, môžete ho odstrániť. Postupujte nasledovne získať veľký lesk na nechty. Naše vysoko kvalitné NDED nasiakne "vypnuté" nechtov gél k dispozícii UV gél a farebný gél z rozsahu v rôznom množstve. Chcete posilniť vaše prírodné nechty tak krátke alebo model umelé nechty, tento gél, ktorý je vytvorený. Teraz aj s bežné UV zariadenia a pomocou LED svetlo liečenie jednotky môže byť použitý!
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8235
Prehľad
5
14
4
3
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná