Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély
Disco gel pink na žiarivo krásne nechty

Podrobnosti
+

Krásne gélových nechtov v žiarivo ružovej môžu byť s disko, pink gél modelovať. Svetelný gél môže byť použitý ako plné krytie modelovania aj pokiaľ ide o francúzske nechty alebo nail art-Ozdoby.

Aplikácia vykonáva ako obvykle na dôkladne vyčistiť a leštené vo forme nechtov. V tenkých vrstvách, gél s gél štetcom alebo dokonca mieste vír je uplatniť a vyliečiť. Počet vrstiev vyvíja zvyšuje intenzitu farby. Buď môžete viac opečiatkovaním alebo štetcom nail art uplatniť. Klinec je uzavretá na konci modelovanie. Tento tesniace gél cez potenie vrstvu je uplatniť a potom stvrdnutá. Až potom bude potenie vrstvu s čistejšie z našej nded Obchod preč.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6667

Prehľad

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná