Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély
nded prémia primer gél - Sticky Gel ako základ pre gélových nechtov
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

"Klinec je len tak stabilný ako použiť základný náter. nded prémia primer gél - Sticky gél v kombinácii s predtým použité Primer na gél na nechty od prírodných nechtov nahrádza poskytuje zdvíhacie spoľahlivo zabrániť. Náter sa vykonáva viac pozorne, umelé nechty sa stáva ešte silnejšie a odolnejšie.
Príprava je všetko. V prvom kroku gélu modelovanie prírodných nechtov je pripravený preto. Na tento účel nechtovej platničky je súbor a mierne zdrsnené. Air-drying Primer - napríklad od rozsahu nded - zaisťuje, že základným náterom ako prvú vrstvu gél na nechty určite zodpovednosť. nded prémia primer gél - lepivými gél sa aplikuje tenké gél štetcom, potom pod UV svetlo liečenie sa vykonáva. Pri uplatňovaní, uvedomte si, že okraje nechtov a kožtičky bez gélu. Zostali zvyšky gél, ktoré možno odstrániť s orange drevo stick. Nechtov je teraz pripravený pre vybudovanie vhodnej štruktúre gélu. Z toho vyvodzuje vrstvou tesnenie pre tvrdé nechty s dlhotrvajúci lesk. Kombinácia vysokokvalitné gély navyše zaručuje dokonalé výsledky modelovania.
"
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná