Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Podkladové UV Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Podkladové UV Gély

Filter articles

Prirodzené nechty sú háklivé. Ak sa im dostane primeranej starostlivosti, vyzerajú síce pekne – tak ako všetko, čo stvorila príroda – ale ľahko sa lámu a citlivo reagujú na mechanické podnety, akými sú napríklad intenzívne ťukanie do klávesnice počítača, požívanie rôznych pracovných nástrojov, alebo prach a drsné povrchy predmetov. Pri väčšej záťaži by sme ich mali chrániť, aby im neubudlo na kráse, aj napriek tomu, že ich pravidelne ošetrujeme farbami, lakmi či gélmi. V takom prípade sú odporúčania hodným riešením umelé nechty. Na prirodzených nechtoch vytvárajú ochrannú vrstvu pozostávajúcu z gélu alebo akrylu a tak tieto nie sú viac priamo vystavované škodlivým vplyvom okolia. Prirodzené nechty si tak môžu trochu oddýchnuť, ale len vtedy, ak bol umelý necht pokiaľ možno šetrne nanesený. Ináč sa môže stať, že aplikované lepidlo bude mať na prirodzený necht presne opačný účinok, prípadne vôbec nebude držať. Podkladový gél,používa sa ako 1. vrstva. Tento produkt obsahuje koncentrovaný primer, preto zaisťuje perfektnú fixáciu gélovej vrstvy. Ideálne na prírodné nechty aj na tipy, odporúčané pre začiatočníkov. Konzistencia gélu je riedka.

V našom katalógu nájdete  vysoko kvalitné gély, ktoré sa nanášajú ako základná vrstva po odmastení a dezinfekcii nechtov špeciálnymi prípravkami. Uvedené produkty sú k prirodzeným nechtom veľmi šetrné a zároveň zaručujú vynikajúcu priľnavosť. Okrem cenovo výhodnejších veľkých balení, určených najmä pre nechtové štúdiá a profesionálnych nechtových dizajnérov, máme k dispozícii aj malé množstvá, vhodné na použitie v domácnosti. A keďže nie vždy sa nám podarí to, čo chceme, ponúkame taktiež ako praktickú pomôcku informačné brožúry. Nájdete v nich tipy a triky, ako zaobchádzať s UV gélmi, návody na modeláž umelých nechtov, ako aj zoznam možných chýb vyskytujúcich sa pri práci s UV gélmi a návrhy na ich odstránenie. Podkladové UV gély na nechty.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná