Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Podkladové UV Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American-Line nechty primer gél pre rýchle nehet vďaka medu efekt
Podrobnosti
+
Na každom kroku nechtov, je dôležité, že High-kvalitné výrobky sa používajú na optimálny a dosiahnuť uspokojivý výsledok. Americký riadok produkty všetko o high-kvalitné suroviny a poskytuje neuveriteľne dobre vyzerajúci a lesklé nechty. Americký riadok primer gél 15 ml môžete aj na Prírodné nechty, uplatniť aj na umelé nechty. Prostredníctvom vhodné UV gél štetcom je pripravovať gél tenko tip alebo prírodných nechtov uplatňovať. Vplyv medu, gél ťahá hladké nezávisle. Na tenké viskozity pomáha, že pripravovať gél pod UV svetlom rýchlejšie lieči. Klinec už používa tento gél Pri vrstve modelovanie nechtov podľa vrstvy veľmi pekný vysoké Topánok. Majú často UV gél & Farba gél lepidlo vlastnosť nie je priania a nádeje, ale s týmto produktom, najmä v súvislosti s konštrukcia a francúzsky gély z americkej line séria, bude vám 100 % Zodpovednosť záruky. Zodpovednosti problémy najmä pre mastné Na nechty alebo klince ľudí, ktorí sa hormóny alebo antibiotiká. Na aj Títo klienti splniť sen a prianie krásnych nechtov umenie nails Americký riadok primer gél a ponúka ideálnu základňu. Presvedčte sa sami a vaši zákazníci tejto vysoko-kvalitný produkt a budete sa diviť jeho zodpovednosti a neuveriteľne krásny lesk.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5714
Prehľad
5
4
4
3
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná