Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Podkladové UV Gély
nded Laminát - samonasávacie gél

Podrobnosti
+

Viete, problém je, že modelovanie niektorí klienti alebo dokonca sám nie dlho, rozvíjať dvíhať alebo klinec je roztrhané alebo úplne zrušený. Avšak chcete, krásny a predovšetkým trvanlivé nechty napriek problém nechty? S nded Tieto problémy v ďalekej back laminát primer gél. Jednoducho pripraviť vaše nechty ako obvykle a aplikovať základný náter, jeden. Fiber sklo gél tenko naneste a liečiť do UV lampy na 120 sekúnd nechať na klinec. Teraz môžete s vašej modelovanie s UV obvyklým pokračovať gély alebo spracovávať iné vlákno sklenené gély. Prostredníctvom integrovaného vlákno sklenené častice, modelovanie je výnimočne pevný a zostáva ale veľmi pružný. Gély sú spôsobené pružnosť vyrobené zo skleného vlákna tiež žiadne zdvíhanie. Ak chcete opravu roztrhané prírodné nechty, potom žiadne otravné patch a oprava s hodvábom nevyhnutný viac. Modelovanie s fiber sklo gél called UV gél s vlákno sklenené častice. To sa týka UV gél akcií bol zmiešaný s sklenej tkaniny. Je to stále nie ako rozšírený ako model vrstiev akryl alebo gél nechty. Zatiaľ počítať nechtov systém laminát zasvätených tipy v modernej klinec salónoch, ale pomaly túto techniku sama tvrdí všade a sa stáva trend mnohí návrhári nechty. Primer-, teraz môžete zostavu a tesniace gélu, s naše nded Fiber glass gély nahradiť a dostať ešte tenšie a čím viac prírodných nechtov. Mnohí nechtové salóny, ale tiež len nded Laminát primer gél a potom ako obvykle s normálnom UV gély pracovať.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.75

Prehľad

5
6
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná