Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Podkladové UV Gély
Vylet-Nails Premium pripravovať gél - Sticky gél - ako základňa pre krásne nechty

Podrobnosti
+

High-kvalitné Vylet-Nails Premium pripravovať gél - lepivými gél z kategórie UV gél a farebný gél ponúka perfektnú základňu pre modelovanie gél. Základný gél je aplikovaný na klinec a vyliečiť. Tieto stavby, nail art - a tesniace vrstvy sú rovnako odolný ako základný gél. Preto, dôkladnú primer je obzvlášť dôležité.

Poradie Vylet-Nails Premium z pripravovať gél podľa príprava prírodných nechtov. To je súbor zdrsnené a pokrytá vrstvou náteru. Spojivo zabezpečuje stabilné držanie primer na klinec. Základný náter je maľoval na v tenkej vrstve na klinec a potom liečiť Ultrafialovou lampou. Je dôležité už v tejto vrstvy gélu na okrajoch nechtov voľnosť, akékoľvek rezíduá gél môže byť odstránený s Orange drevo stick pred liečenie. Je pripravovať gél je sušené, vrstvy gélu štruktúry sú použité, potom je uzavretá pre dlhú životnosť a vysoký lesk. Vylet-Nails Premium primer gél môže byť použitý ako základ pre UV lak na nechty. Aplikácia sa vykonáva v tomto prípade aj pokiaľ ide o gélových nechtov. Gél náter je aplikovaný na vyliečený základným náterom. Aj tu sa odporúča pečaťou na dlhý záber.


viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná