Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Thermo farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Thermo farebné Gély Thermo farebné Gély Nájdite svoj Thermo farebné Gély vo viac ako 50 rôznych farbách K vašej obľúbenej farbe

Thermo farebné Gély

Thermo farebné Gély - hry farby na vaše gél nechty

 

Thermo farebné gély pracovať

Špeciálne na gély Thermo je ich odpoveď na rôzne teplotné podmienky. Námet, ktorý spočíva v uplatňovaní farebný gél, zmenil s rastúcou tvorbu tepla krok za krokom až druhý definovaný zvuk. Pretože zmena farby prebieha postupne, nechty objavujú znovu a znovu a dráždivo rôzne. Zmena farby môže tiež nastať pri teplom prst na klinec je umiestnený. Prostredia a povrch nechtov vychladnúť, potom livrej opäť zmenila. Nechtového lôžka je teplejšie ako na špičku nechtu a tak otočí Francúzska špička sám inou farbou a v prechody sa vyskytujú okrem magické gradienty. Preto musí nikdy model najtvrdšiu prácu nechty, menovite Francúzov tip.

Toto môže byť účinné najmä vo večerných hodinách: ochladzuje aj nechty s chladený drink v ruke, a tak zmení svoju farbu v krátkom čase. Aj keď teploty vychladnúť vonku, špeciálna farba, ktorá je tak typická pre Thermo UV farebné gély efekt.


Aplikácia na nechty

Thermogel predstavuje poslednú vrstvu model umiestnenie nechty pred zaplombovať. Klinec je formovaný ako obvykle: primer sa nanáša na nechty, ktorá je základom zodpovednosť za následné zadržanie alebo budovanie gél. Po výstavbe gél nechty dokonalé krivky C Thermo farebné gel je na nechtovej platničky, tenké a odolné UV lampou. Tento proces sa môže opakovať na dosiahnutie požadovaného farebného intenzitu. Starostlivé ošetrovanie je dosiahnuté najlepšie tenkej vrstvy gélu je dôležité. Povrch je vrchný náter, ktorý pôsobí ako plomba dlho držal intenzitu farby Thermogels. Vrchný náter je kalená pod UV svetlom a potom gecleanert alebo liečení leštenie olej. Takže sú lesklé nechty s brilantné farby a vzrušujúce zmena hry.

 

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná