Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Thermo farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Thermo farebné Gély Thermo farebné Gély Nájdite svoj Thermo farebné Gély vo viac ako 50 rôznych farbách K vašej obľúbenej farbe

Thermo farebné Gély

Thermo farebné Gély - hry farby na vaše gél nechty

Thermo farba gél variantov z jemné na extravagantné

Thermo farebné gély sú k dispozícii v mnohých rôznych farebných kombináciách. Toto nádherné nechty umožní, ktorý môže byť naladený dokonale tiež osobný štýl, ako aj na konkrétnej príležitosti. Zmena farby uskutoční definované výstupné farbou a nuansy alebo odtieň v rovnakom štýle, takže niekoľko nechty vzory vyskytujú v jednom kroku. Obzvlášť chytrý dodatočné účinky vyplývajú z varianty s trblietkami pigmentov, perlový lesk alebo trblietavé transparentné flip flop gély s neoddeliteľnou častice.

 

Farebné gély pracovať ako Therm


Špeciálne gély Thermo farba je ich odpoveď na rôznych teplotných podmienok. Prejav, ktorý spočíva v uplatňovaní farbu gélu, s rastúcou tepla zmenil krok za krokom až na druhý definovaný zvuk. Pretože zmena farby prebieha postupne, nechty objavujú znova a znova a dráždivo rôzne. Zmena farby môže tiež nastať pri teplej prst na klinec je umiestnený. Prostredie a nechty povrchu vychladnúť, potom livrej opäť zmenil.

To môže byť účinné najmä vo večerných hodinách: ochladzuje aj nechty s chladený drink v ruke, a teda zmení svoju farbu v krátkom čase. Aj keď teploty vychladnúť vonku, špeciálne farby, ktorá je tak typické pre termo UV farebné gély efekt.

 

Aplikácia na nechty

Farebný gél predstavuje poslednú vrstvu modelu umiestnenie nechty pred zaplombovať. Klinec je tvorený ako obvykle: náter je aplikovaný na nechty, ktorá je základom zodpovednosť za následné zatknutie alebo budovanie gél. Po vybudovaní gél na nechty dokonalé krivky C, tenký farebný gél aplikovať nechtovej platničky a liek pod UV lampou. Tento proces môže byť opakovaný dosiahnuť intenzitu požadovanú farbu. Starostlivé ošetrovanie je dosiahnuť najlepšie tenké vrstvy gélu je dôležité. Povrchová úprava je vrchný náter, ktorý pôsobí ako plomba dlho držal intenzitu farby Thermogels. Vrchný náter je kalená pod UV svetlom a potom gecleanert alebo liečení leštenie olej. Takže sú lesklé nechty s brilantné farby a vzrušujúce zmena hry.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná