Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Stavite? Gely
Laminátové výstavby gél na prírodné nechty krehké & eingrissene
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Chcete vytvoriť veľmi trvanlivé a tenké modelovanie nechtov problém? To nie je problém s našej laminát výstavby gél! Príprava nechtu ako obvykle. Opatrne zatlačte kožičku dozadu, súboru nadol starý modelovanie, potom platia primer a pripravovať gél sklenených vlákien a umožňujú to stvrdne. Teraz môžete navrhnúť modelovanie optimálne na potenie vrstvu použiť gél a model nechtov, potom zatvrdím skleným vláknom. Účinok je výraznejší medu, gél je ľahko použiteľné. Tak sa dostanete miesto tenké a veľmi trvanlivé model. Tiež žiadne zdvíhacie spôsobených používaním fiber sklo gélu.
Fiber sklo gélu môžete použiť nielen pre umelé nechty, ale aj pre vaše prírodné nechty. Cez silné stabilitu gélu môžete použiť ju optimálne pre všetky druhy nechtov. Ak máte rýchlo krehké nechty alebo nechty rýchlo mastný, fiber sklo gél je ideálnou alternatívou pre problém nechty.
Môžete použiť gél sklenené vlákno nechtové štúdio ideálne zákazníkov s roztrhané alebo krehké nechty. Kyselina-free klinec dizajn Staviteľ gél nahradil v budove géle gél modelovania a zabezpečuje pre zmiešané s časticami sklenej tkaniny veľmi pevná konštrukcia a veľmi silné postavenie na vaše nechty. Vďaka tejto novej nail art sklenených vlákien Gelen eliminuje ťažké film - a opráv sklenej tkaniny.

Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8
Prehľad
5
31
4
6
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná