Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Staviteľ Gely
nded Sklenené vlákna - štruktúra gél

Podrobnosti
+

Chcete vytvoriť veľmi trvanlivé a tenké modelovanie nechtov problém? To nie je problém s našej laminát výstavby gél! Príprava nechtu ako obvykle. Opatrne zatlačte kožičku dozadu, súboru nadol starý modelovanie, potom platia primer a pripravovať gél sklenených vlákien a umožňujú to stvrdne. Teraz môžete navrhnúť modelovanie optimálne na potenie vrstvu použiť gél a model nechtov, potom zatvrdím skleným vláknom. Účinok je výraznejší medu, gél je ľahko použiteľné. Tak sa dostanete miesto tenké a veľmi trvanlivé model. Tiež žiadne zdvíhacie spôsobených používaním fiber sklo gélu.
Fiber sklo gélu môžete použiť nielen pre umelé nechty, ale aj pre vaše prírodné nechty. Cez silné stabilitu gélu môžete použiť ju optimálne pre všetky druhy nechtov. Ak máte rýchlo krehké nechty alebo nechty rýchlo mastný, fiber sklo gél je ideálnou alternatívou pre problém nechty.
Môžete použiť gél sklenené vlákno nechtové štúdio ideálne zákazníkov s roztrhané alebo krehké nechty. Kyselina-free klinec dizajn Staviteľ gél nahradil v budove géle gél modelovania a zabezpečuje pre zmiešané s časticami sklenej tkaniny veľmi pevná konštrukcia a veľmi silné postavenie na vaše nechty. Vďaka tejto novej nail art sklenených vlákien Gelen eliminuje ťažké film - a opráv sklenej tkaniny.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7778

Prehľad

5
22
4
4
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná