Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Staviteľ Gely
NDED Staviteľ gél

Podrobnosti
+

Aby vaše nechty, je využitie takzvaných Staviteľ gél z UV gélu a farebný gél série esenciálne. S pomocou NDED-štruktúra gélu môžete šetriť prírodných nechtov a posilniť, rovnako ako C-krivka nádherne modelu. presvedčil ho prostredníctvom jednoduché, ale účinné spracovanie a funkcie najlepšie Adhézne vlastnosti. Naše stavebné gél zodpovedá najvyšším Európskym Kozmetiky normy a horí pri aplikovaní nie prírodných nechtov alebo Nagelhaut.Nachdem vyliečený pripravovať gél alebo Náter použiť bola budova gél sa používa. Potápať kefa veľkoryso do téglika a vziať niečo väčšie Množstvo viskózna štruktúru gél na vlasy kefa na. Nastaviť teraz v stredu klinec a distribuovať gél na Kompletné povrchu. Myslite aj na opláštenie špičky nechtov. Malo by sa poznamenať, že najvyšší bod gél pri prechode nachádza medzi prírodné nechty a tip. Doby je 1,5-3 Minút, v závislosti od zariadenia. Samostatné vyhladzovania vám otravné súbory ušetríte. Použiť gél stredne-viskozita budovy Ľahko pracovať začiatočníkov aj odborníkmi. Vyberte si v našej Nadpis zostavy UV gély medzi rôznych odtieňov a rozhodnúť sa pre najlepšiu kvalitu Studio. Prispôsobené produkty nášho NDED-série. Pred použitím, prosím miešajte.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5901

Prehľad

5
183
4
88
3
10
2
2
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná