Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Staviteľ Gely
Vylet-Nails Premium UV štipka gel - nechty umenie v novom štýle

Podrobnosti
+

Štipka gél v ideálnom prípade použitý spolu s Pinchschablone. Šablóna bude odstránená ako obvykle po klinec, C-krivka je tvorená pomocou Pinchzange alebo Pinchstick. Okrem tohto zvláštnosť nechty použiť gél ako obvykle. Prírodných nechtov je dôkladne očistiť vzor postavení a súbor náter pre lepšiu priľnavosť je prvá vrstva nechtov, potom nasleduje základný náter ako prvú vrstvu gélu. Každá vrstva je dôkladne tvrdené Ultrafialovou lampou. V súvislosti s Vylet-Nails Premium štipka gél muž tiež hovorí o tak-zvané nové nechty štýl. Preto sú určené akryl alebo gél nechty, ktoré sú tenšie ako konvenčné model. To je umožnené štipka technikou.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná