Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Staviteľ Gely
Vylet-Nails Premium budova gél - prírodné nechty posilniť s gel

Podrobnosti
+

Umiestnenie modelu gél je stále liek prvej voľby pre posilnenie nechtov prírody. Vylet-Nails Premium štruktúra gél ideálne je vybudovať extravagantné alebo samozrejme pôsobí gél na nechty. Dobrá príprava prírodných nechtov a konečnú pečať ako povrch sú dôležité.

Pred Vylet-Nails Premium štruktúra gél sa používa pre modelovanie gélu z prírodných nechtov musí byť podaný a naplnený s primérov a base coat. Srsť je vyliečený základne prvý je aplikovaná vrstva gélu. Gél pracoval od stredu nechta na hrán, kde budova gél je maľované tenké. Tento gél do styku s okrajov nechtov a kožtičky musí prísť, pretože to vedie k vlekom gél na nechty. To je stále dôležité, aby každá vrstva gélu ako tenké zlyhá a je vyliečený samostatne. Po výsledkoch v požadovanej C-krivka. Nechty tipy musí byť pokrytá starostlivo budovanie gél. Klinec je pre-postavený, vrstva farebný gél alebo lak na nechty UV možno aplikovať potom. Vrchný náter ako povrch, gél na nechty je odolné a vysoký lesk.


viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná