Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Elements 1 fázy gélu

Podrobnosti
+

Ste pestované ruky a dlhé nechty, chcete dosiahnuť to, ale nie, pretože zrušiť vaše nechty? Potom to ide do koľko iní vás Ženy tiež. Ale tam musí byť nikto čisté ruky a dlhé nechty urobiť bez. Samozrejmosťou je možnosť zvýšenia Prírodné nechty, ale ak porušia okamžite, by predĺženie Myslenie na klinec tipy. UV gél & Farba gél možno veľmi veľa REACH a umelé nechty vyzerajú Vylet-nechty produktov Položka je veľmi zrejmé. Prvky nášho Vylet nechty 1 fáza gél v Veľkosť 15 ml môžu byť spracované dokonale. To môže byť pre všetky vrstvy Model je možné použiť. Gél má konzistenciu, je v Manipulácia uľahčuje a nebeží na okraji. Vďaka jeho Vplyv medu preferuje sám hladko a vyhýba také komplikované Podania práce. Hoci môžete použiť ho pre všetky vrstvy modelu umiestnenia, môžete To tiež perfektne s Vylet nechty primer gél pre ešte lepšiu odolnosť a vysokým leskom tesniacim gélom môžu byť kombinované. Presvedčiť je sám náš gély. Ste konkrétne z toho aj výroba gél je úplne ohromený. Zaručujeme dlhodobé Výrobca skúsenosti, najlepšie služby, najvyššej kvality našich výrobkov.

Veľkosť
+

0.065 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.042 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná