Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Edition  4 D farebné gél pre plastové nechtový dizajn

Podrobnosti
+

Nakoniec, návrh na umenie môže tiež jedinečné krásne 3D alebo Naturnagl byť vykúzlil. Rovnako ako u všetkých vrstiev modelu nechty a nechtový dizajn Varianty sú tu použité príliš tvorivosť bez obmedzenia. Na špeciálne vyvinuté a aktuálne technológie nechtov dizajn nadchádzajúce Vylet-nechty prvky 4 d farebné gél, ktorý tiež mnoho iných farieb, dáva nechty neporovnateľne veľký 3D-FARB a motívom hry. To len pár UV sú s gél & Farba gél produktov ktoré 3D optika môže byť vytvorený. S gély Vylet-nechty prvky želanie splní. Vďaka jeho vysokou viskozitou majetku a jeho jedinečné Plasticita, tento gél je najobľúbenejší medzi návrhári nechty. Jeho špeciálne krátke konzervovanie trvá približne 1,5 až 3 minúty je tiež veľmi atraktívne, ak si myslíte, doba spracovania modelovanie nechtov. Ste takže mať okamžite vďaka 4 d farebné gély živlami Vylet-nechty série projektovaní extravagantné Nailarts a svojim zákazníkom prekvapiť s novými možnosťami nechtového dizajnu. Presvedčiť sami naše vysoko kvalitné štúdio-kvalitné produkty a ukázať vám, ako malé alebo veľký umelec vám dáva a nechať svoju fantáziu a Rozpútať tvorivosť v dizajne umelé, alebo prírodné nechty. 3D objekty na nechty musia už zostávajú len sen - budú Reality.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná