Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Pripojte sa gélových nechtov Vylet-Nails Elements farebný gél

Podrobnosti
+

Máte trvalé obraz a odstránenie tradičné klinec leštidlá unavený a by radšej nosiť farbu po dlhú dobu na nechty? Potom sa rozhodnete pre jednorazový Vylet-nechty prvky farba gél. Tento výrobok od výrobku palety Vylet-nechty prvkov je nájsť gél & Farba gél pod UV svetlom v našom obchode a je rezanie-hrana výskumu polyméru. To sľubuje vysoké krytie cez jemné pigmentácia. Tiež získať lepšie liek ako pre obyčajné farebné gély prostredníctvom aplikovaného tenkú vrstvu gélu je lepšie spevnenie tak farebný gél UV-žiareniu. Kedy tento gél, vás môže rozhodnúť či chcete umožniť skôr uplatňovať po pripravovať gél alebo budovy gél a stvrdne. Okrem iného môže Flash multi color farby, ružová Flash, pelmet, Pro black, Cherry Kiss, fialové žena a mnohé ďalšie odtiene pre vaše nechty s nami zistiť. Zvedavý na ďalšie farby? Návštevu, ale náš obchod a jeden sám vyberať 82 atraktívne a trendy farebné gély. Všetky farby sú k dispozícii od nás v kelímku Vylet-nechty dizajn v najkvalitnejších nechty salon. Spoznať náš online shop NDED a spĺňajú nádherné a krásne nechty farbou že nie Peel túžba.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5714

Prehľad

5
4
4
3
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná