Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements francúzština gél poskytuje pre prírodné nechty

Podrobnosti
+

Zistíte, že vaše nechty vždy podľa modelu, stále č Prirodzenosť vyžarovať? Nebojte sa, s prvkami Vylet-nechty Ste správne len francúzština gél. Je tento gél UV-francúzsky vysoký lesk vo svojej najčistejšej podobe to najlepšie rozhodnutie pre prírodné Francúzsky vzhľad. Raz požiadali vrstve pripravovať môžete buď vytvoriť vrstvu zo série Vylet-nechty Ďalší prvok modelu alebo jednoducho pokračovať s francúzskym gél. Nájsť farby vopred, po francúzsky: mäkká, biela, biela. Ružové mliečna alebo nebeský biele z vašich obľúbených videí a že prvý náter na vaše nechty. Po liečbe, ak budete chcieť, môžete model viac vrstiev. Každý Uplatniť vrstvu gélu tenko tak, že 100% ige Vytvrdzovania s Ultrafialovou lampou je zaručená. Takmer všetky tieto farby V tenkých viskozita, soft na bielej farby, čo je hrubé viskózna. Vďaka vplyv medu, gél hladko pohybuje sám od seba, a tak zjednodušiť bezproblémové spracovanie s unsschlagbaren výsledky. Majú tak farebné nechty Ospravedlňujeme a lásku viac prirodzenosti, mali V každom prípade pre tento vysoko kvalitné francúzske gél si vyberiete. Stále nerozhodnutých? Potom vyzeráš každý jednoducho high-kvalitný UV gél & Farba gél tento preslávený sortimentu v našej predajni na. Potom sa určujú náš pre Článok rozhodnúť.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná