Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements perlový efekt farebný gél najkrajších nechtov dizajn

Podrobnosti
+

nezáleží diskrétne alebo farebné, s UV a vy môžete najkrajšie farby gél gél Vytvorenie modelu vrstiev. Najmä farebný gél je veľmi veľa rôznych Dostupné farby a môžu byť vybrané pre každý vkus. Naše NDED Farebný gél PEARL má nádherný Perlový efekt, ktorý dáva vaše nechty určité niečo. Poskytnete nádherný lesk pre opojné účinky, závisť bude. Na Môžete farbu intenzita opakovane nanesením gélu sám vplyv. Takže môžete úplne odlišný vzhľad s iba jednou farbou Prineste na vaše nechty. Pearl farbu gélu môžete aj na penetráciu gél použité, ako aj na rozvoj gél. V UV lampou, musí byť pre tri minúty sa dá vyliečiť. Gél je stredná viskozity a je dobré zvládnuť niektoré začiatočníkom nechty Designer. To priťahuje ešte hladká, čo podania práce zbytočný je. Teda UV svetlo Vytvrdzovania 100 percent farebné pigmenty môžete, mali gél tenko uplatniť. Nastaviť Ste farebné akcenty, dokonca na ponuré daždivé dni topánok. Dostanete náš gél v iných farieb a môžete vybrať vždy najlepšie. Presvedčiť najvyššej kvality našich výrobkov, Sú vyrábané najnovšou technológiou UV gél.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná