Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Elements Rýchle Skončiť Gel

Podrobnosti
+

Existuje veľmi veľa produktov, rovnaké Vlastnosti ako Vylet-nechty prvky rýchle dokončenie gél 15ml majú. Na Z prvkov Vylet-nechty sú všetky veľmi kvalitné výrobky v Štúdio kvality, ktorý dovolenky nič byť požadovaný. Tiež to nie je tak prekvapujúce, že tento quick finish gél je obzvlášť ľahké a dobré proces môže byť. Vďaka tenké viskozita, gél pomocou môže byť UV gél alebo akryl kefa ľahko použiť modelované nechty. Na Gél aj hladké úseky (med efekt). Komponenty je Nechtov je vybavený nielen s lesklou povrchovou úpravou, ale nechty je uzavretá aj ako zrkadlo. Po gél tenko na nechty, nechty budú vyliečiť v UV svetle vytvrdzovania jednotky. Doby je naveky Liečenie zariadenia medzi 1,5 a 3 minút. Nie každý UV gél a farebný gél zabezpečuje také krásne a dych-pričom konečný výsledok, ako to rýchle dokončenie gél Vylet-nechty dodávky. Tento produkt je dokonalý strih pre modelovanie nechtov profesionálne-kvalitné. Ak nechtov s nail art by mala byť zdobené, zdobenie v minulosti budú pred tesnenia Vložiť ešte mokré gél vrstvou. Po liečbe, ktorá je potom Tesniacim gélom zvyčajne uplatniť a vyliečiť. Je dôležité Uistite sa, že všetky nechty boli rovnomerne vyliečený.  

Veľkosť
+

0.069 Meter (m)
0.067 Meter (m)
0.045 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná