Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Elements sochárstva gél

Podrobnosti
+

Super elastické modelovanie gél z Vylet-nechty Dostanete kvalitný výrobok, ktorého hrúbka kvôli jeho rad prvok Viskozita poskytuje extrémnu flexibilitu pre spracovanie. Vylet-nechty Prvok modelovanie gél 15 ml hustej má nové viskozita. iba vo veľmi málo UV gél & Farba Gelen existujú. V Použite tento gél je istý, že pred každým použitím sa mieša. Tento modelovanie bude gel ako druhá vrstva gélu na predtým uplatňovať a vyliečiť primer gél coat uplatňovať. Hustej viskozity Modelovanie prvkov gél Vylet-nechty je aplikovaný tak silná že najvyšší bod nechtov dizajn gélu (krivka C) pri prechode medzi Nechtový dizajn je tip a umelé nechty. Pomocou tohto gélu nechty si prirodzený vzhľad, pretože nie každý gél vytvára. Mnohí návrhári nechty už používajú tento modelovania gél v ich Studios, ako to je veľmi flexibilné a veľmi atraktívnym aplikácie a nechtový dizajn. Pomocou špeciálny gél štetcom je jednoducho použiť gél na nechty. Materiály a mnoho viac gély taktiež z Vylet-nechty prvky série dostať Náš obchod. Tento nový produkt pre seba a bude byť ohromení a vykúzliť najkrajšie nechty.

Veľkosť
+

0.066 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.042 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná