Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements budovanie gél pomáha modelovaní nechtov

Podrobnosti
+

Vylet-nechty prvky stavať gél je gél, ktorý umožňuje modelu C-krivka (tlakový bod). Ste tak stabilizuje umenia a prírodných nechtov a tak zabrániť, aby zlom v oblasti stresu bodu. Preto je dôležité, že tak použijete túto vrstvu gélu po údenej pripravovať gélu, je najvyšší bod v strede. Uistite sa, že z vrcholu klinec do stredu gélom mierne zvýšiť a opäť klesne na kožičku v rovnakom oblúku. Na bokoch, pozor, aby si tam prácu nie tenšie. Dĺžku nechtov je hrúbka gél štruktúry. Čím dlhšie nechty, silnejšie pracka mali. Ak považujete strane nechtov, C-krivka nemusí vyzerať hory, ale ako jemné vlny. Pre každý UV gél & Farba gél sa mieša pred použitím. Môžete si vybrať medzi nasledujúce tri varianty farieb a viskozita tohto stavebné gély: - ružová - jasné a ružová - mliečna, štandardné viskozity. -Číry gél po hrubé viskózna a strednej viskozity. Všetky štyri UV gély sú k dispozícii v tégliku atraktívny dizajn pre nás internetový obchod a štúdio kvality. Ešte pozrieť v našom obchode a aby toto a iné gély prvky série Vylet-nechty na nechty.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4

Prehľad

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná