Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Elements tesniaci gél
Podrobnosti
+
Po úplnej nechty, modelovanie a zdobenie Sú hotové nechty, nechty potrebovať úplne dokonalý a high-kvalitný titul. S týmto prevedení s prvkami Vylet-nechty Tesnenie gél 15 ml si nechty a perfektný odolné proti poškriabaniu a High-lesk stupeň, ktoré chránia nechty z vonkajších síl. Na Vylet-nechty tesniaceho prvku gél je nastavená na údená Budovanie gél tenko a potom liečiť. Na Vytvrdzovania čas sa líši v závislosti na jednotke UV a je zvyčajne medzi 2 a 4 Minúty. Nechty by mali byť vybavené nechtov, je aby sa zabezpečilo, že je to pred použitím fóliou gélu, pretože Predstavuje povrch nechtov tesniacim gélom. Nie každý UV gél & Farba gél je vhodný pre ľudí trpiacich alergiou, ale nie Táto high-kvalitné Produkt. Väzenia bezpečnosť je 100% na Vylet-nechty Prvok tesniacim gélom na high-kvalitný produkt v štúdiu kvality. Na Viskozita tohto gélu je stredná viskozity a fialovej farby. Svojim zákazníkom a Budete sa očarení tento krásny a ľahko uplatniteľný gél ktoré prináša oslňujúci lesk účinky na klinec. Naše výrobky sú všetko o najnovších technológií a vývoj nechtov dizajn Priemysel. Okrem tejto tesniace gél, nosíme veľa iných gély v Náš sortiment, ktorý nájdete v našej predajni.
Veľkosť
+
0.068 Meter (m)
0.068 Meter (m)
0.042 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná