Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Elements základné gél
Podrobnosti
+
Ruky a nechty sú vystavené vysokej hladiny stresu každý deň, pretože to nie je vždy ľahké šlechtění ruky. V každodennom živote, existuje veľa vecí, ktoré poškodiť vaše nechty ako napríklad čistiace prostriedky. Krásne nechty však nemusia zostať sen. Umelé nechty tipy a model vrstvu gél alebo akryl, prírodné nechty sú veľmi dobre chránené a ruky vyzerať upravene. Prírodné nechty dosiahnuť požadovanú dĺžku, môže byť zosilnený bez tipy gélom. Gél a farebný gél môže s veľa rôznych výrobkov z UV vytvoriť najkrajších výtvorov. Vylet-nechty prvky, veľmi široký výber medzi ostatnými prvky nášho Vylet-nechty pripravovať gél, ktorý tvorí ideálny základ pre každý model vrstva. Je to, ako všetky naše produkty najvyššej kvality a má dlhú životnosť. Drží bezpečne na klinec a je takmer nemožné výťahu model schopný. Pripravovať gel je jemný prírodných nechtov a môže byť použitý pre budovy s tipy, ako aj posilnenie nechtov čistej prírody. Test nás a naše produkty. Budete mať radosť v našich primer gél. Môžete tiež vytvoriť krásny model vrstiev a Naildesigns. Budete chcieť, aby si ujsť gél.  
Veľkosť
+
0.069 Meter (m)
0.071 Meter (m)
0.042 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná