Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Vylet-Nails Premium farebný gél hravé pastel - romantický
Podrobnosti
+

Mäkké farby ako pastel na gél pripevňovanie Vylet-Nails Premium farebný gél na nechty, sú aktuálne. Len jeden deň alebo pre všetkých používateľov, ktoré jemne rád túto farbu gél s jeho pastelové farby je ideálny. Vysoko kvalitný produkt sľubuje dlho lesk a dlhotrvajúci lesk.
Gélových nechtov sú konštruované v rôznych krokoch. Príprava prírodných nechtov ako aj použité gél je rozhodujúce pre kvalitu hotové umenie klinec. Klinec v podobe rafinovaných zdrsnené a potiahnuté primer. Náter a stavebné gély, aby hotové tvarované umelé klinec, ktorý vyzerá ešte krajšia perfektné C-krivka je modelovaná. Vylet-Nails Premium farba gél pastel je posledný štruktúra vrstvy a pokrýva nechty s soft pastel odtieň. Nízku hrúbku, rovnako ako bohaté zmluvy pre všetky vrstvy sú dôležité. To zabezpečuje jednotné vytvrdzovania a hladký povrch. V závislosti od žiadosti, intenzitu farby pastelovo farebné gély môže byť zvýšená o ďalšiu vrstvu. Vrchný náter, ako povrch zaručuje utesnenie a tým dlhú trvanlivosť. Po liečbe, je túto poslednú vrstvu vyčistené a leštené a ukazuje ako dlhotrvajúci lesk.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná