Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium farebný gél metalíza - nový vzhľad pre gélových nechtov
Podrobnosti
+

Kovový vzhľad robí klinec do niečoho veľmi zvláštneho. Trblietavé kovové vytvoril Vylet-Nails Premium farebný gél na nechty, účinky svetla znova a čerstvé. Farebný gél sa používa ako vrstva v modeli nechtov štruktúry schopné.
Vylet-Nails Premium farebný gél je kovový uplatňovaná farebné gély používaný na nechty. Prírodných nechtov je podaný vo forme, zdrsnené buffer a liečení primer ako tmeliace činidlo. Potom náter a stavebné gély sú uplatňované a vyliečiť každú vrstvu po vrstve. Farebný gél tvorí záver vrstiev konštrukcie a pohybuje nad umelé nechty vo vybraných kovový odtieň. Kefy je uistite sa, že v géle tenký, ale bohatá vrstva je zvýšený. To zabezpečuje kompletné vyliečenie Ultrafialovou lampou. Ak je to potrebné, druhú vrstvu gél môže zosilniť výslednú farbu. Uzatvára s hornou vrstvou, ktorá poskytuje nechty ako tesnenie gél s vysoko-sila a high-lesklý finálnej vrstvy.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná