Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution 1  fázy gélu
Podrobnosti
+
Absolútny musit-mať z kategórie a UV gél farebný gél je našej revolúcie Vylet-nechty 1 fáza-staviteľ gél. Je to všestranný talent pod profesionálne gély a môžu sa meniť pre vaše nechty dizajn modelovanie použiť. Všetky vrstvy modelovanie nechtov môže s touto špeciálne vyvinutý fáza-Builder gel vypracovať samostatne. Naše vysoko kvalitný produkt podlieha stálej kontroly a pre Neustále vyvíja. K tomu sa pridalo väzenia zosilňovač. Spolu s navyše používate priméry (napríklad z Vylet Nechty Revolution series) že pomáha vaše nechty obrovský Trvanlivosť. Zvlášť ak máte prírodné nechty, na ktorých všetci Model poloha materiálov chcú mať zlé, to je ukladanie riešenie. Naše 1 Fáza-Builder gel je stredná viskozity a preto nie je tak rýchlo, v Okraje nechtov. Najlepšie práce ľahko plávajúce na klinec, to Ešte dlhšiu zostáva na požadované miesto. Je to fáza-Builder gel len preto, že nevyžaduje žiadne ďalšie UV gély. Je to univerzálny Nechty dizajn gél, ktorý rozširuje automaticky hladký a po liečbe v jednotke liečenie svetlo po dobu 180 sekúnd nádherný topánok dosiahnuť. Môžete pomerne ľahko do aj farebných pigmentov a farby stále Posypeme vlhkú vrstvu náš profesionálny produkt. Nájdete v našom internetovom obchode Ste rôzne tipy článku. Štart vaše turné a objednávky Teraz svoje obľúbené produkty.
Veľkosť
+
0.064 Meter (m)
0.065 Meter (m)
0.045 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
3.8
Prehľad
5
2
4
2
3
0
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná