Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution 2  fázy gélu
Podrobnosti
+
Ste chcete nie tak veľa produktov pre vaše nechty? Samozrejme, to je dobré, ak farba & rôzne téglik UV gél, gél na Stolový stojan vytvoriť rôzne vrstvy modelu. Naše Vylet-nechty revolúcie série robí rôzne práce v Nechty sú veľmi jednoduché. S našej revolúcie Vylet-nechty 2 fázy gél s Dostanete perfektný gél, s objemom 15 ml, ktorý ako zadržanie a štruktúra gél môžu byť použité. Samostatné pripravovať gél sa tak stanú zastarané. Pre perfektný výsledok by sa miešať do gél pred použitím. Ste môže gél po obvyklé prípravu na model vrstva ako Použiť primer gél. Je vrstva UV vyliečený, práca Použiť gél povlaku svoj model. Práca kroky ako zvyčajne tiež, ako keby ste používali dva rôzne gély. To znamená Po liečbe gél vrstvy na odstránenie potu vrstvy. Naša 2 Fáza-Builder gel beží hladké aj krásne, tak pracné podania práce vám uloží. Pretože to nudné jeden s tvrdený povrch drží, možno podľa Konštrukcia dokonale dokončiť prácu s farbou alebo lesk gél. Test 2 Fázy gél, dostanete náš gél nechce nechať ujsť. Sme zárukou výrobkov najvyššej kvality na špici Gel technológií. Trust našich skúseností výrobcu a presvedčiť sami o našich produktoch.
Veľkosť
+
0.066 Meter (m)
0.063 Meter (m)
0.044 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná