Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution arktický gélu
Podrobnosti
+
Môže vykúzliť najkrajšie modeli vrstva UV gél a farebný gél. Jeden rys mnoho gélov je rozvíjať skutočné teplo pre liečenie. To je nielen teplé, ale práve horúce. To je vnímané ako veľmi nepríjemné, niekedy bolestivé ani ako správny. Máme revolúciu gélu. Naše Vylet-nechty revolúcia Arctic UV gél je oveľa menej tepla než ostatné gély. Tu máte ale na dobré vlastnosti, ktoré iné Vylet-nechty revolúcie gély tak populárny, ujsť. Vďaka najnovší výskum, tieto gély sú teraz tiež viedol.Keď gél LED lampou to má tvrdené vyzerá nudné, to však nie je problém. Naše nasiakne "vypnuté" tesniacim gélom alebo s Gelpolish dostanete top coat pekný topánok dokončiť na vaše nechty. Alebo leštenie vaše nechty na konci len s našej leštenie blok s vysokým leskom. Gély revolúcie je charakterizovaný najvyššej kvality. Oni môžu byť ľahko spracované a vykúzliť krásne lesk na nechty. Ako oni sami hladký pohyb, veľa podania práce je uložený. Návrhári nechty aj začiatočníkov ľahko zvládne sérii gél, pretože súlad poskytuje im dosť času. Pre dokonalé výsledky, použiť aj iné gély série, pretože LED gély veľmi dobre ladia so sebou. Aj ťažké alebo takzvaný problém nechty, gély sú ideálne, pretože majú vynikajúcu priľnavosť. Výťahy bude takmer nemožné. Gély tenko uplatniť, takže žiadne tlustou vrstvu gél na nechty je to, čo robí pre prirodzený vzhľad. Budete chcieť milovať tento gél a použiť žiadne ďalšie. Vytvoriť najkrajšie vrstvy modelu závidieť ostatným. Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
5
4
2
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná