Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Revolution farebný gél pre najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu
Podrobnosti
+
Mnoho sen krásne nechty a neviem, ako to môžete dosiahnuť. Teda, to je ľahké s gél alebo akryl modelovanie dosiahnuť. Farebný gél môže nastaviť očarujúce akcentmi a vytvoriť krásne vrstvy modelu. Voľný beh môže byť umožnené predstavivosť byť. UV Gél a farebný gél sú nechty stali nevyhnutné. S naše gély Vylet-nechty revolúcie série získať najnovšie UV gél gély Generácie. Naše Vylet-nechty revolúcie nechtov dizajn farebný gél má perfektné Nepriehľadnosť najlepšie nechtov dizajn pigmentácia. Intenzitu farieb môžete Opakovaným použitím vplyv. Farebný gél môže aj na Budova gél aplikovaného, ako aj priamo na primer gél. Na vlastnú tvorivosť je neobmedzená, či farebné francúzskych nechty vznikne alebo najkrajšie vzory. S trochu praxe môže nádherné motívy sú pracoval. Gél by sa mali uplatniť tenko. na svetlo cez celý gél a tak 100% ige Vytvrdzovania zaručiť. Dôvera Ste naše skúsenosti výrobcu, ponúkame produkty od najvyššej kvality. Naše gély sú na špici UV-gél výskumu vyrábajú a budú úplne presvedčiť. Všetky sú dobré proces a naše dokonale koordinované gél série Ste vždy tie správne produkty na ruku.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
11
4
8
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná