Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vďaka žiarivo biely francúzsky nechty Vylet-Nails Revolution gél francúzsky
Podrobnosti
+
Chcete samozrejme biele nechty tipy? Gél francúzsky revolúcie, dosiahnuteľné Vylet-nechty to. Štart vaše nechty, modelovanie s odmasťovanie prírodné nechty. Poškodí povrchu vaše nechty pufrom potom len zdokonaliť vaše prírodné nechty jemným pilníkom. Prispôsobiť vaše zvolené nechty tipy a lepidlo na nich lepidlom klinec na vlastné nechty. S rezačkou, rez umelých nechtov a súbor je vo forme. Po ste súbor prechod od umenia na prírodné nechty byt. Uplatňovať tmeliace činidlo prírodných nechtov na a za gél. Nechajte stvrdnúť pripravovať gél a potom budova gél a použiť gél francúzsky priamo potom o vaše nechty tipy. Samozrejme môžete použiť gél top priamo po pripravovať gél. Samolepiace francúzsky šablóny umožňuje môžete upraviť iba špičky s kefou a stvrdne. Pri uplatňovaní, že tenko naneste najprv gél na nechty tip. Teda svetlo liečenie jednotka môže presvitať kompletný gél a stvrdnúť na 100%. Pretože gél francúzsky série Vylet-nechty revolúcie efekt med má, to vyhladzuje, sama nezávisle, a ušetrí ďalšie podania práce. Tento gél z produktu spektrum UV gél & Farba gél je k dispozícii v kvalite high-kvalitné nechtov Studio s nami.
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
2
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná