Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Vylet Nails Revolution  šlabikár

Podrobnosti
+

Vylet-nechty revolúcie náter poskytuje ideálnou základňou pre následné nechty. Či už ste teraz UV gél a Farebný gél alebo akryl a sklolaminátu uplatňovať toto spojivo robí pre super perzistentné spojenie prírodných nechtov a všetky spoločné Umenie klinec systémov. Aplikácia je jednoduchá a zabraňuje zdvíhanie a iní Zodpovednosti ťažkosti predtým. Viete, je to pravdepodobne aj; malé alebo veľké Úprava uvoľnite off a rovnako ako najmä na okraji kůžiček. Hormonálne Zmeny, patologické poruchy metabolizmu, alebo aj príjem rôzne lieky môžu trvanlivosť umelo vylepšené Vplyv na nechty. To je stále tenký, krehký, krehké alebo silné Po mastný klince, potom je príprava modelovanie nechtov Uistite sa, že pridať s primer. Vhod, čierna fľaša priložený je kefa v skrutkovacím uzáverom. Takže si môžete pozorne a ekonomické riešenie s obsahom. Náter zo série Vylet-nechty revolúcia je opatrný na brúseného a čistejšie a de Hydra brány upravené nechty namaľované na. To sa neodporúča s spojivo dostať na neošetrené povrchu nechtov tipy. Tu, ktoré môžu Výrobok nemá pripojenie a zostáva ako stredne film na Plastové. To môže mať za následok, že gély úspech nie je môžete pripojiť a utrhnout na konci celého modelovanie. Pevnú stop a žiadne ďalšie - ubúdanie z profesionálnych produktov od výrobcu.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.032 Meter (m)
0.078 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4

Prehľad

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná